حساب دیفرانسل در متلب

آموزش متلب MATLAB

متلب MATLAB زبان برنامه نویسی توسعه یافته توسط MathWorks است. آن را به عنوان یک زبان برنامه نویسی ماتریسی که برنامه نویسی جبر خطی نمونه ی ساده بود، آغاز کرد. این برنامه می تواند  به دو صورت قسمت های تفکیکی و هم چنین یک کار دسته ای و یک جا اجرا (Run) گردد.

این آموزش به شما دانش جویان و دانش آموزش باهوش و کوشا مقدمه ای ملموس از زبان برنامه نویسی MATLAB را می دهد. به این صورت طراحی شده است که تا دانشجویان را در زبان برنامه نویسی متلب MATLAB مسلط کنند. مسائل مربوط به مثالهای متلب MATLAB  راه ساده و آسان برای یادگیری سریع و موثر را به شما نشان خواهد داد.

مخاطبان 

این آموزش هایی که صورت قسمت های مختلف به شما ارائه می گردد، برای مبتدیان آماده شده است تا به آنها در درک پایه برای کارایی پیشرفته متلب MATLAB کمک کند. پس از اتمام این آموزش ها، شما خود را در سطح متوسط مهارت در استفاده از متلب MATLAB خواهید یافت و سعی کنید تا جایی که می توانید خود را به سطح بعدی برسانید.

پیش نیازها

فرض کنیم شما دانش کمی از برنامه نویسی کامپیوتر دارید و مفاهیم مانند متغیرها، ثابت ها، حالت ها، اظهارات و غیره را درک می کنید. اگر شما برنامه نویسی را در هر زبان برنامه نویسی سطح بالا مثل C، C ++ یا Java انجام داده اید، در یادگیری متلب MATLAB بسیار مفید خواهد بود و برنامه نویسی در متلب برای شما جذاب و سرگرم کننده خواهد بود.

در بخش بعد به کاربردها و ویژگی های متلب پرداخته می شود

 

پست های مشابه

آمورش مشتق گیری و حل معادلات دیفرانسیل در متلب
حساب دیفرانسل در متلب
دانلود کد متلب شبیه سازی حرکت آونگ ساده
دانلود کد متلب شبیه سازی حرکت آونگ ساده
دانلود کد متلب شبیه سازی حرکت آونگ ساده
دانلود کد متلب شبیه سازی حرکت آونگ ساده

یک نظر ارسال کنید

error: Content is protected !!